Tábor v Ledči

TÁBOR SE SPORTOVNÍM ZAMĚŘENÍM PRO DĚTI ŠKOLOU POVINNÉ (6 až 15 LET) V PROSTŘEDÍ FOGLAROVY SLUNEČNÍ ZÁTOKY

Ledeč 2018 Info o Táboře Historie O nás Foto Dopisy Napiště nám Děkujeme FAQ Spolupráce

Ledeč 2018

9.5.2018

 

Milí příznivci našeho tábora,

 

 

na konci dubna jsme navštívili Sluneční zátoku. Pracovali jsme až se z nás kouřilo. Pleli jsme, brousili, štukovali, lakovali...no prostě tábor se leskne novotou. Přidáváme pár fotek pro ukázku. Počasí nám letos vyšlo opravdu na jedničku, takže už jsme trochu přičichli prázdninové atmosféry.

 

 

Užívejte si jarního počasí!!!

 

 

Hujeři

 


18.4.2018

 

Hezký den všem, 

 

 

kapacita tábora je téměř naplněná!!! Zbývají 2 místa pro kluky a 6 míst pro holky. Nenechte odeslání přihlášek na poslední chvíli. 

 

 

Hujeři

 


26.3.2018

 

Ahoj,

 

 

k dnešnímu dni nám zbývá posledních pár volných míst. Přesně je to 14 míst pro holky a o jedno více, tedy 15 míst pro kluky. V případě zájmu proto co nejrychleji pošlete přihlášku.

 

 

Hujeři 

 


7.3.2018

 

 

Hola hou!

 

Kapacita tábora se rychle plní a my hlásíme, že je již z půlky naplněna. Neotálejte se zasláním přihlášky a zdravotního posudku! :)

 

 

Vaši Hujeři 


12.2.2018

 

 Ahoj všichni,

 

 

Je až neuvěřitelné, jak se tábor blíží, že? Představte si, že už pro vás máme přihlášku. Tu si můžete stáhnout zde. Vyplněnou přihlášku s lékařským posudkem můžete posílat na e-mail info@taborvledci.cz, nebo poštou na adresu ZŠ Kladská, AZ Hujer, Kladská 1, 120 00, Praha 2. Po přijetí přihlášky Vám zašleme nástupní list s dalšími informacemi. Moc se těšíme, s kým se letos zase uvidíme!

 

 

S pozdravem

 

Iva, hlavní vedoucí


18.1.2018

Ahoj všem,

je to přesně týden, co jsme oficiálně zahájili přípravy na letošní tábor. Věřte nám, že už se nemůžeme dočkat! Vypadá to, že i Vy už jste nedočkaví, protože nám přišly první dotazy ohledně toho, kdy můžete začít posílat přihlášky. Nebojte, zatím je času dost. Teprve upravujeme přihlášku tak, aby vše bylo v souladu s novým zákonem o kybernetické bezpečnosti. Nová přihláška by se měla ve Vaší schránce a na našem webu objevit v první polovině února. Jakmile ji obdržíte, můžete klidně obratem vyplněnou poslat zpět.

Budeme se moc těšit!

Za všechny Hujery,

Iva, hlavní vedoucí


17.12.2017

Vážení příznivci našeho tábora,

je tady 3. adventní neděle a to znamená, že Vánoce i konec roku se nezadržitelně blíží. Tím se uzavírá kapitola "Ledeč 2017" a pomalu se začne otevírat kapitola "Ledeč 2018". Doufám, že i Vy se těšíte tak moc, jako my, Hujeři. Ale to bychom přece jenom ještě trochu předbíhali...

Proto mi dovolte Vám nejdříve popřát krásné  a pohodové Vánoce, spoustu dárků pod stromečkem, žádné rybí kosti v krku a všechno nejlepší do Nového roku!

Za všechny Hujery,

Iva, hlavní vedoucí pro rok 2018


10.12.2017

Ahoj příznivci našeho tábora,

proběhla valná hromada, kde se stala novou hlavní vedoucí Ivka Trikalová. Hospodářem pro příští rok bude Milan Ševčík. Víme i termín tábora, takže si můžete zapsat do diářů 30. 6. - 14. 7. 2018.

Mějte se krásně,

Hujeři

Home | Ledeč 2018 | Info o táboře | O nás | Historie | Foto | Dopisy | Napište nám | Děkujeme | FAQ | © 2018 AZ HUJER, z.s.