Tábor v Ledči

TÁBOR SE SPORTOVNÍM ZAMĚŘENÍM PRO DĚTI ŠKOLOU POVINNÉ (6 až 15 LET) V PROSTŘEDÍ FOGLAROVY SLUNEČNÍ ZÁTOKY

Ledeč 2018 Info o Táboře Historie O nás Foto Dopisy Napiště nám Děkujeme FAQ Spolupráce

Seznam družstev

               
  Družstvo 1     Družstvo 2     Družstvo 3
Vedoucí: Honza Dobeš   Vedoucí: Tomáš Kraus   Vedoucí: Filip Hlaváček
Zdeněk  Spitzer   Vincent Zelenka   Štěpán Kysela
Martin Chvojka   Vojtěch Nevečeřal   Adam Kovář
Matěj Gubiš   Jaroslav Martínek   David Moravec
Pavel Šolín   Gabriel Arellanes   Martin Macek
Josef Hána   David Bölts   Pavel Schneider
Daniel  Žižka   Jakub Vávra   Albert-Nathan Otradovec
Štěpán Dufek   Daniel Heller   Luka Ward
Matěj Dufek   Vojtěch Hirsch   Patrik  Kollmann
Lukáš Četverik   Vít  Horník   Matěj Vojtíšek
Jaroslav Škoda   Filip Šimek   Petr Novák
Jan Machovec   David Novotný   Matěj Strnad
Jan  Pěta   Michal  Květoň   Michele Cilenti
               
               
               
               
  Družstvo 4     Družstvo 5     Družstvo 6
Vedoucí: Tomáš Frantík   Vedoucí: Kuba Kaiser   Vedoucí: Vojta Mirovský
Adam Tůma   Jiří Václavík   Daniel Fabián
Filip Tůma   Vít  Kotouč   Jonáš Vavřinec
Vojtěch Gubiš   Kryštof Pleva   Matěj Doležal
Miroslav Braborec   David Strádal   Adam Kolín
Jakub Kubišta   Daniel Barták   Marek Šeda
Jakub Nešpůrek   Danail Tsvetanov   Jindřich Pabyška
Michael  Kratina   Petr Četverik   Christian Müller
Adam  Dufek   Vojtěch Procházka   Hugo Oliver Černý
David Kovář   Maxmilián Pour      
Jan Škuthan            
               
               
               
               
  Družstvo 7     Družstvo 8     Družstvo 9
Vedoucí: Martin Slabý   Vedoucí: Václav Kolář   Vedoucí: Lucie Šímová
Lukáš  Lisner   Tereza Macháčková   Maja Winterová
Jan Šebánek   Vanessa Červenková   Kateřina Škopková
Václav Kasal   Tereza Kašparová   Alisa Dobrozhi
Šimon Hadrava   Natálie  Cislarová   Ludmila Slabá
Filip Lisner   Berenika  Ulíková   Adéla Nedvídková
Jáchym Skutil   Karolína Vavřincová   Klára  Motáková
Vilém Bruthans   Markéta  Koulová   Michaela Angerová
Jakub Šteinfeld   Eliška Mirovská   Tereza Bendová
      Marie Dobešová   Tereza Červinková
      Anna Plevová   Josefína Pečená
      Anna Kotroušová   Amélie Červenková
      Ella Zavoralová   Soňa Staňková
               
               
               
               
  Družstvo 10     Družstvo 11     Družstvo 12
Vedoucí: Pavla Zelenková   Vedoucí: Kristýna Kubišová   Vedoucí: Nikol Fantová
Eliška Žebrová   Natálie  Trávníčková   Vedoucí: Bára Švarcbachová
Madlen Hovadíková   Kateřina Tomášková   Sofie Pokorná
Petra  Fišerová   Nikola  Gillová   Kristýna Pabyšková
Evelína Dobešová   Linda Gillová   Tereza Kopřivová
Lucie Macháčková   Natálie  Koryntová   Andrea Stejskalová
Zuzana Poláková   Alžběta Šebánková   Stela Zejdová
Karolína Kasparová   Evelína Špetláková   Lucie Květoňová
Kateřina Šimková   Ivana  Moldříková   Martina Cimická
Marie Horáková   Adéla Skutilová   Michaela Jedličková
Hana Slabá   Eliška Šafránková   Emma Cintelová
Claudia Müllerová   Marie Magdaléna Straková   Adéla Velíšková
Marie Vávrová   Madlen Součková   Kamila Čížková
            Ludmila Bruthansová
               
               
               
  Družstvo 13     Družstvo 14     Družstvo 15
Vedoucí: Lenka Bezstarosti   Vedoucí: Tereza Eichlerová   Vedoucí: Zuzana Švarcbachová
Vedoucí: Karolína Horáčková   Ella Ward   Tereza Flemrová
Karolína Vojtíšková   Josefína Špetláková   Eliška Vacková
Sára  Nevečeřalová   Natali Nechvílová   Viktorie Sára Černá
Markéta Fišerová   Nela Zejdová   Alžběta  Doubková
Veronika Ryšavá   Julie Moldříková   Kristýna Šrolová
Simona Kasparová   Aneta Kašparová   Claudie Pokorná
Kateřina Krupičková   Antonie  Veselá   Sophia Müllerová
Anna Jeřábková   Ester Cilenti   Kristýna Květoňová
Anna Bezrouková            
Elena Horníková            
Kristýna Škábová            

Home | Ledeč 2018 | Info o táboře | O nás | Historie | Foto | Dopisy | Napište nám | Děkujeme | FAQ | © 2018 AZ HUJER, z.s.